Obstarávanie

Akvarijné a teraristické príslušenstvo (85_2017, 91_2017)


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Zoologická záhrada
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
591,00
Konečná suma(Bez DPH):
591,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
31532120-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
podľa špecifikácie
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

akvaristické a teraristické príslušenstvo potrebné pre prežitie živočíchov. Príslušenstvo pomáha vytvoriť prirodzené prostredie zvieratám.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Teraristická lampa, Hodnota / charakteristika: plechové osvetlovacie teleso s vnútornou porcelánovou vrstvou a so svorkou + svetelný žiarič vrátane voliteľného držiaku - pre spustenie lampy dole, vhodná pre žiarovky do 200 W so závitom E27, ; Technické vlastnosti: 1.1 , Hodnota / charakteristika: denné a nočné osvetľovacie teleso v jednom, poskytuje dlhotrvajúci svetelný a odrazový efekt, má žiaruvzdornú porcelánovú objímku; Technické vlastnosti: 2. Teraristická žiarovka, Hodnota / charakteristika: stimulačná žiarovka s optimálnym množstvom UVA a UVB, pomáha predchádzať metabolickým chorobám kostí, viditeľné svetlo a teplo v jednej žiarovke; Technické vlastnosti: 3. Akvarijný ohrievač, Hodnota / charakteristika: akvarijný ohrievač s termostatom, vhodný do akvárií o objeme 300 - 400 litrov, zaisťuje optimálnu teplotu v morských a sladkovodných akváriách, možnosť ponoriť do celý do vody, 300 W

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Teraristická lampa, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 8; Technické vlastnosti: 1.1 Priemer, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 25; Technické vlastnosti: 2. Teraristická žiarovka, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 8; Technické vlastnosti: 2.1 Výkon, Jednotka: W, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 125; Technické vlastnosti: 3. Akvarijný ohrievač, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
EKOFIN Prešov, s.r.o. 1 591,00 0% EUR 1. August 2017 143387

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×