Obstarávanie

Kit


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 632,67
Konečná suma(Bez DPH):
2 971,81
Zaplatené:
81.8%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33141625-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
balenie
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kit pre tvorbu NGS knižníc

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Súprava eliminuje pri príprave knižníc pred sekvenovaním potrebu kvantifikácie využitím normalizácie vzorky. Pripravené vzorky sú produkované v ekvivalentnej koncentrácii. Nízke množstvo vstupného materiálu DNA (1ng). DNA je fragmentovaná a označená adaptérom a v jednej skúmavke prebieha enzymatická reakcia., Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Súprava na prípravu DNA knižníc, optimalizovaný pre malé genómy (baktérie, archaea,vírusy). Súčasťou súpravy sú Amplicon Tagment Mix, 96 RXN, Tagment DNA pufor, Nextera PCR Master Mix, Resuspension pufor, Library Normalization Additives 1, Library Normalization Wash 1, hybridizačný pufor, Neutralize Tagment pufor, Library Normalization Beads 1, Library Normalization Storage pufor 1. Kit kompatibilný s prístrojom Illumina MiSeq sekvenátorom. Balenie 96 ks.Tomuto opisu zodpovedá Nextera XT DNA Library Preparation kit, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
GeneTiCA s.r.o. 2 3 269,00 10% EUR 28. Júl 2017 143225

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×