Obstarávanie

Tepelno izolačný materiál


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
630,00
Konečná suma(Bez DPH):
589,99
Zaplatené:
93.64%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44111520-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
34.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Materiál potrebný na urobenie tepelnej izolácie stien a strechy prístrešku.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Zloženie materiálu, Hodnota / charakteristika: sklené vlákno, hydrofobizácia, prísady; Technické vlastnosti: Izolačné vlastnosti, Hodnota / charakteristika: izolácia je ekologicky a hygienicky nezávadná, odolná voči plesniam, hubám, drevokazným škodcom, hlodavcom a hmyzu.; Technické vlastnosti: Súčiniteľ tepelnej vodivosti - lamda D, Hodnota / charakteristika: min. 0,038W/m.K; Technické vlastnosti: Reakcia na oheň, Hodnota / charakteristika: A1

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Izolačný rolovaný pás zo sklených vlákien, komprimovaný v rolkách, Rozmer: hrúbka 140 mm x1200mmx6000mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 34

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Aquastar, s.r.o. 2 589,99 0% EUR 28. Júl 2017 143161

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×