Obstarávanie

1. rotačná vertikálna odparka, 2. magnetické miešadlá s ohrevom, teplotným čidlom a upínacím systémom


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
7 770,00
Konečná suma(Bez DPH):
6 760,00
Zaplatené:
87.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38000000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

-spoľahlivé laboratórne zariadenie potrebné na mechanické operácie k výskumu , produkty musia spĺňať kvalitatívne požiadavky podľa technických vlastností a špecifikácii – musia byť splnené nároky na vysokú odolnosť a komfort pre prácu v chemickom prostredí ; 1. rotačná odparka, vertikálna – 1 ks: teplotný rozsah kúpeľa ˚C /Minimum 20 / Maximum 180; pripojenie USB – Typ B; chladič borosilikátové sklo – vertikálny chladič; rýchlosť otáčania – 25-250ot/min.; typ displeja – LCD; zobrazenie na displeji – rýchlosť otáčania, teplota, zdvih; centrálna kontrolná jednotka – áno , pre všetky funkcie; automatický zdvih v prípade výpadku el. prúdu - áno; hmotnosť – max 9,5 kg; krytie- IP20 – áno; ; vákuová jednotka s kontrolerom odolná voči agresívnym /korozívnym plynom a parami – áno; diaľkové ovládanie vákuovej jednotky; USB – áno mini USB; Stabilizačný ventil – áno; Napr. KNF RC 600,SC 920 G alebo ekvivalent; 2. Magnetické miešadlo s ohrevom - 1 ks: – rýchlosť miešania 100 -1400ot/min.; Teplota – až do 300 ˚C; teplotný senzor Pt 1000 – áno - 2 ks; stojan a držiak - áno - 2 ks; Napr. Hei Tec alebo ekvivalent

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 5 6 760,00 0% EUR 27. Júl 2017 142989

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×