Obstarávanie

OSB dosky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 050,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 033,52
Zaplatené:
98.43%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44191300-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
85.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Materiál potrebný na zhotovenie vonkajšej a vnútornej steny prístrešku.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Veľkoplošná doska, Hodnota / charakteristika: vyrobená z drevných štiepok, prevažne ihličnatých drevín; Technické vlastnosti: Rovnomerné fyzikálne vlastnosti, hustota, Hodnota / charakteristika: cca 600kg/m3; Technické vlastnosti: Povrch, hrúbková tolerancia, Hodnota / charakteristika: nebrúsený, +/-0,5 mm; Technické vlastnosti: Prostredie, Hodnota / charakteristika: vlhké prostredie (interiér a exteriér)

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: OSB 3, doska rozmer : hrúbka 15 mmx1250 mmx2500mm, bez povrchovej úpravy, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 65; Technické vlastnosti: OSB 3, doska rozmer : hrúbka 18 mmx1250 mmx2500mm,bez povrchovej úpravy, , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Aquastar, s.r.o. 4 1 033,52 0% EUR 20. Júl 2017 142454

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×