Obstarávanie

Sušiareň


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 455,00
Konečná suma(Bez DPH):
791,66
Zaplatené:
54.4%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42716200-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Sušiareň Binder ED 23 alebo ekvivalent, Hodnota / charakteristika: sušiareň s prirodzenou cirkuláciou; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: objem: 23 l; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: použiteľný rozsah teplôt +5 °C nad teplotu okolia do +300°C; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: obsahuje integrovaný časovač pre vypínanie v intervale od 0 do 99.59 hodín alebo trvalú činnosť; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: štart ohrevu (i času) je manuálny; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: komora je z kvalitného antikorózneho materiálu, vzadu má vetraciu trubicu s priemerom 50 mm ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: vnútorné rozmery komory Š x H x V (mm): 222 x 277 x 330

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 2 950,00 20% EUR 18. Júl 2017 142453

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×