Obstarávanie

Tonerové náplne


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 200,00
Konečná suma(Bez DPH):
668,74
Zaplatené:
55.72%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30125100-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
14.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Originálne tonerové náplne do tlačiarní; Balené v originálnych obaloch; Podmienka vystavenia 2 faktúr; požaduje sa dodať nový tovar, zabalený v originálnom balení bez známok poškodenia obalu, nepoužitý tovar zodpovedajúci požiadavkám objednávateľa

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: HP CF280CX black, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: HP CE278A black, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: HP CF400A black, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: HP CF401A azúrový, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: HP CF402A žltý, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: HP CF403A purpurový, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: HP CF280A black, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: ink advantage 650 - čierny, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: ink advantage 650 - tricolour (purpurová,azúrová,žltá), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
JURIGA, spol. s r. o. 5 802,49 20% EUR 20. Júl 2017 142404

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×