Obstarávanie

Protilátky pre aplikáciu WB


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 309,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 309,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33694000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1. FoxO3a (D19A7) rabbit monoclonal antibody: - monoklonálna protilátka pre identifikáciu FoxO transkripčného faktora; - aplikácia pre WB; - reaktivita: rat; - od firmy Cell Signaling Technology, katalógové číslo 12829S; 2. p-FoxO3a (ser 253) (D18H8) rabbit monoclonal antibody: - monoklonálna protilátka pre stanovenie fosforylovanej formy FoxO transkripčného faktora; - aplikácia pre WB; - reaktivita: rat; - od firmy Cell Signaling Technology, katalógové číslo 13129S ; 3. AKT (pan) (C67E7) rabbit monoclonal antibody: - monoklonálna králičia protilátka; - aplikácia pre WB; - reaktivita: rat; - od firmy Cell Signaling Technology, katalógové číslo 4691S; 4. p-AKT (Ser 473) (D9E)XP, rabbit monoclonal antibody: - monoklonálna králičia protilátka; - aplikácia pre WB; - reaktivita: rat; - od firmy Cell Signaling Technology, katalógové číslo 4060S

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BIOTECH s.r.o. 1 1 309,00 0% EUR 14. Júl 2017 142290

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×