Obstarávanie

Oprava ciest emulznými technológiami za studena


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Stavebné práce
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
590 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
445 791,66
Zaplatené:
75.55%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
45000000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Áno
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
m2
Množstvo:
70050.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Povrchová úprava formou mikrokoberca emulznými technológiami za studena

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Počet úsekov ciest, Jednotka: ks, Minimum: 0, Maximum: 11, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Frézovanie bitumenového krytu, podkladu priemernej hrúbky do 2 cm, Jednotka: m2, Minimum: 0, Maximum: 70 050, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Bitúmenové postreky, nátery, posypy - postrek spájací z modifikovanej emulzie v množstve 0,6 - 0,8 kg emulzie na m2, Jednotka: m2, Minimum: 0, Maximum: 70 050, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Postrek asfaltovou emulziou so zvyškovým asfaltom po vyštiepení 0,15 kg/m2 , Jednotka: m2, Minimum: 0, Maximum: 370 050, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Bituménové postreky, nátery, posypy - dvojvrstvový náter z emulzie N2V, Jednotka: m2, Minimum: 0, Maximum: 17 000, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Emulzné kalové vrstvy, dvojvrstvový mikrokoberec EM8/EM8, Jednotka: m2, Minimum: 0, Maximum: 70 050, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Cestné stavby Liptovský Mikuláš, spol. s r.o. 4 534 950,00 20% EUR 31. Júl 2017 142200

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×