Obstarávanie

Učebné pomôcky - dlahy


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Slovenská zdravotnícka univerzita v Bratislave
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
280,00
Konečná suma(Bez DPH):
280,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39162200-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
sada
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Učebné pomôcky pre fyzioterapeutov - extenčná trakčná dlaha, tvarovacia a fixačná dlaha

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1: Extenčná trakčná dlaha je patentovaná zdravotnícka pomôcka na fixáciu zlomenín dolných končatín. Je vyrobená z ľahkej zliatiny a je upevňovaná systémom fixačných popruhov., Hodnota / charakteristika: Mechanické riešenia extenčnej trakčnej dlahy umožňuje zmiernenie bolesti, eventuálne zabraňuje ďalším poraneniam ciev a nervov na zlomenej dolnej končatine. ; Technické vlastnosti: 1: Dlahu možno nastaviť ako pre dospelého, tak aj pre detského pacienta. Dlaha sa upevňuje iba z vonkajšej časti končatiny, preto pacient nie je vystavený bolestivému tlaku na ischiatický nerv., Hodnota / charakteristika: Extenčná dlaha je zakončená členkovým stabilizátorom pre pohodlnú aplikáciu.; Technické vlastnosti: 1: Dlaha je balená v prenosnej taštičke o rozmeroch cca 30 x 15 x 4 cm a váži cca 0,6 kg, čo ju predurčuje na taktické alebo outdoorové využitie v teréne., Hodnota / charakteristika: Dlaha je schválená pre armádu - NSN kod.; Technické vlastnosti: 2: Dlaha je perfektnou náhradou kramerovej dlahy - táto fixačná dlaha je univerzálna, extrémne odolná, RTG priehľadná, umývateľná, rýchlo použiteľná - bez nutnosti preväzovania., Hodnota / charakteristika: Hrúbka 4 mm. Veľkosť 50 x 11 cm.; Technické vlastnosti: 2: Vhodná napr. na fixáciu zlomeniny hornej končatiny dospelého alebo dolnej končatiny dieťaťa. , Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Extenčná trakčná dlaha Kendrick - Kendrick traction Device KTD , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Tvarovacia a fixačná dlaha AeroResc® EASY SPLINT M na okamžitú fixáciu zlomenín, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
EKOFIN Prešov, s.r.o. 1 280,00 0% EUR 13. Júl 2017 142119

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×