Obstarávanie

Laboratórna stolička Formex a Form


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 700,00
Konečná suma(Bez DPH):
708,33
Zaplatené:
41.66%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39112000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Laboratórna stolička (typ Formex), čalúnená otočná, výškovo nastaviteľná s opierkou - 5 ks ; Laboratórna stolička (typ Form), čalúnená, otočná, výškovo nastaviteľná bez opierky - 3 ks; konštrukcia: kovová, chrómovaná; stolička polohovateľná s výškou sedenia 500-660 mm; celková výška 900-1000 mm; sedadlo a operadlo: čalúnené, vrchný materiál koženka, farebné prevedenie stoličky s opierkou: červená - 3 ks, modrá - 2 ks; farebné prevedenie stoličky bez opierky: biela - 2 ks, modrá - 1ks; Výškovo nastaviteľné operadlo. ; Polohovateľné operadlo. ; Nosnosť 150kg. ; Pojazdový kríž - 5 ramenný pojazdový kríž s pevnou opierkou nôh. ; Záruka: 24 mesiacov

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Marián Juhás MRJ 5 850,00 20% EUR 12. Júl 2017 142071

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×