Obstarávanie

Čistiace prostriedky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Mesto Levice
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 360,00
Konečná suma(Bez DPH):
711,80
Zaplatené:
30.16%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
18424000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: sáčky do koša 60l 20ks/bal. nezaťahovacie, rozmer 60x70 cm, Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 30; Technické vlastnosti: tekuté mydlo husté, Mitia alebo ekvivalent, balenie 5l, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6; Technické vlastnosti: Savo original 5 % 1l alebo ekvivalent, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: rukavice gumenné, určené na upratovanie,  veľ. XL, Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6; Technické vlastnosti: hubky na riad s drôtenkou 10ks/bal, Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: prostriedok na umývanie riadu JAR 1l, alebo ekvivalent, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 8; Technické vlastnosti: univerzálna  netkaná handra na podlahu min. rozmer 60x50cm, odolný a savý materiál, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: utierky z mikrovlákna min. rozmer 30x35 cm, švédske utierky alebo ekvivalent  NIE červenej farby, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: gélový prostriedok na čistenie a dezinfekciu toalety, min. obj. 750 ml, Savo WC alebo ekvivalent, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: Premasťujúci ochranný krém na ruky vhodný pre starostlivosť o vysušenú, popraskanú a odmastenú pokožku,  min. obj.100 ml, Indulona červená alebo ekvivalent, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: Cipro tekutý prášok alebo ekvivalent,  krémový abrazívny čistič, obj. min. 500ml, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
PhDr. Gabriela Spišáková - Majster Papier 5 854,17 20% EUR 22. Marec 2019 248653

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×