Obstarávanie

Živné pôdy, agary


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
425,00
Konečná suma(Bez DPH):
295,13
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24327000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
podľa opisu - bal
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Rôzne živné pôdy a agary, agary s pridaním antibiotík. Použitie v experimente

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: štandardná topiaca sa/gélujúca sa agaróza, vhodná pre rutinné analytické / preparatívne aplikácie s nukleovou kyselinou (250 bp - 22 kb). Má nízku EEO (elektroendosmózu) pre kratšiu elektroforézu bez zníženia rozlíšenia. Vynikajúca pre techniky blotovania a všeobecné manipulácie. Univerzálna agaróza s vysokou čistotou Mimoriadne rozlíšenie a jasnosť pásma Bez nukleázy, RNázy a bez proteázy Teplota tavenia: 60 - 90 °, Hodnota / charakteristika: Agaróza I pre biotechnológiu ; Technické vlastnosti: EEO(-Mr) <0.13 Bez obsahu faktorov inhibujúcich endonukleázu / ligázu sila gélu (1.5%) 1200 g/cm² gélovací rozsah (1.5%) 36 - 39 °C Rozsah topenia (1.5%) 87 - 89 °C Vlhkosť < 10 % ; Sulfát 0.15 % balenie: 250 g, plastová fľaša , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Ideálny na stanovenie veľkosti dvojvláknovej DNA od 100 do 1000 párov báz. Skladá sa z fragmentov, ktoré sa pohybujú od 100 bp po 1000 bp v krokoch po 100 bp. Fragment s veľkosťou 500 bp je prítomný pri zvýšenej intenzite, aby sa umožnila ľahká identifikácia. Všetky fragmenty sú presne kvantifikované a zmiešané počas výroby. Pri 5 µl dávke sú všetky fragmenty okrem 500 bp 30 ng. Fragment s 500 bp je 60 ng. DNA marker je vopred zmiešaný s farbivom a je pripravený na použitie. balenie: 250 µl , Hodnota / charakteristika: DNA marker, 100 bp

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Agaróza I pre biotechnológiu, 250g, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: DNA marker, 100 bp, 250ul, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 354,16 20% EUR 7. Júl 2017 141841

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×