Obstarávanie

Konferenčná stolička - chrómová


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
117,00
Konečná suma(Bez DPH):
65,93
Zaplatené:
56.35%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
4.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Konferenčná stolička - chrómová:, Hodnota / charakteristika: vyrobená z chrómovej konštrukcie a látkového sedáka; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: stohovateľná; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: široký sedák umožňuje pohodlné sedenie; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: Rozmery: celková výška: 80 - 83 cm; šírka: 53 - 54 cm; výška sedenia: min. 46,5 cm; hĺbka sedenia: 43 - 46 cm ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: materiál: textília BONDAI, min. 250 g/m2, 100% polyester, oderuodolnosť: viac ako 100 000, farba: bledo hnedá alebo béžová,; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: nosnosť: min. 110 kg

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Marián Juhás MRJ 3 79,12 20% EUR 6. Júl 2017 141759

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×