Obstarávanie

LCD monitory


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
250 320,00
Konečná suma(Bez DPH):
149 304,85
Zaplatené:
59.64%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30231310-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Áno
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
kus
Množstvo:
1400.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Predmetom zákazky je dodávka širokouhlých LCD monitorov

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Technológia, Hodnota / charakteristika: LCD LED; Technické vlastnosti: Uhlopriečka displeja, Hodnota / charakteristika: min. 23“; Technické vlastnosti: Pomer strán, Hodnota / charakteristika: 16:9; Technické vlastnosti: Rozlíšenie obrazovky, Hodnota / charakteristika: 1920 x 1080 / 60Hz; Technické vlastnosti: Úprava povrchu obrazovky, Hodnota / charakteristika: IPS, matná, antireflexná; Technické vlastnosti: Jas, Hodnota / charakteristika: min. 250 cd / m2; Technické vlastnosti: Kontrast, Hodnota / charakteristika: 1000:1; Technické vlastnosti: Uhol zobrazenia, Hodnota / charakteristika: min. 170˚ H, 160˚ V; Technické vlastnosti: Odozva, Hodnota / charakteristika: max. 7ms; Technické vlastnosti: Vstupy / výstupy, Hodnota / charakteristika: min. 1x DVI-D, 1x DisplayPort (DP); Technické vlastnosti: Stojan, Hodnota / charakteristika: Výškovo nastaviteľný v rozsahu aspoň 11cm, nastavenie náklonu aspoň -5 až +30˚; Technické vlastnosti: Káble (súčasť dodávky), Hodnota / charakteristika: napájací kábel, 1x DP kábel, 1x DVI kábel; Technické vlastnosti: Záručná doba, Hodnota / charakteristika: 36 mesiacov; Technické vlastnosti: Norma , Hodnota / charakteristika: TCO’06 (ekvivalent TCO’05)

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Gratex International, a.s. 11 179 165,83 20% EUR 3. Júl 2017 141547

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×