Obstarávanie

Laboratórne pomôcky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 215,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 845,83
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38000000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
položka
Množstvo:
7.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Elektróda na meranie pH v laboratóriu.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: VWR Cuvette, square cuvettes.quartz, light path 10mm, 3 ks./bal., Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Hliníková fólia VWR - v zásobníkovom boxe, so štrbinou na vrchu a silnou reznou hranou, čistý hliník 99,0-99,5 %, v potravinárskej kvalite, s pripojeným vyhlásením a splnením potravinárskych predpisov, šírka-280 mm,dĺžka-60m, hrúbka-0,030 mm., Jednotka: ks., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Powderfree nitrile gloves. 240mm length. Size 6.5-7.5(m), 100 ks./bal., Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Ambidextrous powderfree nitrile gloves. 245mm length. Size 7.5-8.5(l), 100 ks./bal., Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Magnetické miešadlo s ohrevom Heidolph, standard (STIRRER MAGNETIC HEI-HEI-STANDARD EU PLUG), Jednotka: ks., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Ultrazvukový kúpeľ 2L, (ULTRASONIC BATH 2L MECH. TIMER+HEATER, VWR), Jednotka: ks., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Doplnky k ultrazvukovému kúpeľu LID SET+BASKET INOX MODEL 2L, Jednotka: ks., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 2 215,00 20% EUR 21. Marec 2019 248253

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×