Obstarávanie

Špecializované chemické výrobky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
585,00
Konečná suma(Bez DPH):
483,47
Zaplatené:
82.64%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24950000-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Izolačný kit DNA pre PCR analýzu mikromycét

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Daný kit je potrebný pre výskum a identifikáciu mikromycét. Daný kit je potrebný pre dodržanie izolácie a identifikácie špecifických mikromycét a zabezpečenie opakovateľnosti výskumu. Daný kit zaručuje vysokú výťažnosť a čistotu DNA. Postup izolačného kitu nadväzuje na špecifické požiadavky pred-izolácie DNA., Hodnota / charakteristika: EZNA KIT Fungal DNA mini; Technické vlastnosti: Izolačný kolónkvý kit DNA pre PCR analýzu mikromycét. Tento systém obsahuje kolónkový Omega´s HiBind matrix systém, ktorý je rýchly a všestranný. Eliminuje polysacharidy, fenoly a enzymatické inhibítory z fungálnych tkanivových lyzátov., Hodnota / charakteristika: EZNA KIT Fungal DNA mini; Technické vlastnosti: HiBind DNA Mini Columns 200 ks (v 1 Balení)2ml Collection Tubes 400 ks ( v 1 Balení)FG 3 Buffer 80 mlFG 1 Buffer 180 mlFG 2 Buffer 40 mlElution Buffer 50 mlDNA Wash Buffer 3x25 mlRNase A 1.1 ml, Hodnota / charakteristika: EZNA KIT Fungal DNA mini

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: EZNA KIT Fungal DNA mini, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 531,82 10% EUR 28. Jún 2017 141194

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×