Obstarávanie

kanalizačné poklopy plastové


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
4 812,50
Konečná suma(Bez DPH):
3 003,14
Zaplatené:
62.4%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34920000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

kanalizačný poklop plastový

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: trieda zaťaženia B125kN, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: vyhotovenie v súlade s normou EN124, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: veko+rám vyrobený z kompozitného materiálu SMC- vystuženého sklennými vláknami, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: povrch poklopu vyrobený s protišmykovou úpravou, farba čierna, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: odolnosť voči poveternostným vplyvom, chemikáliám, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: veko poklopu požadujeme dodať v tvare kruhovom, bez pántov a zámkov v obvode veka, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: nie je prípustné kombinovať rám a veko od rôznych výrobcov, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: k výrobkom žiadame doložiť - certifikát výrobku, technický list výrobku, doklad o preukázaní zaťažiteľnosti výrobku, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: plastový poklop kruhový v zostave veko+rám poklopu, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 55; Technické vlastnosti: priemer veka, Jednotka: mm, Minimum: 642, Maximum: 650, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: výška veka, Jednotka: mm, Minimum: 40, Maximum: 50, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
MIVA, spol. s r.o. 5 3 603,77 20% EUR 23. Jún 2017 141073

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×