Obstarávanie

Akumulátory, galvanické články a batérie


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
666,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
31400000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Univerzálne dobíjacie zariadenie Power banka Axagon PWB - A10 ALU Power bank alebo ekvivalent s min. tech. paremetrami: , Hodnota / charakteristika: kapacita mAh 10 000; Li-pol akumulátor; vstup: 5V DC/2A; konektor micro USB 5pin; dva výstupy : 5V DC / 1A a 5V DC / 2.1A; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: funkcia riadiacej elektroniky externej batérie : ochrana proti preťaženiu, pred skratom, proti napäťovým špičkám, pred nadmerným vybitím, proti prebitiu, ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: automatické zapínanie a vypínanie batérie pre komfortnú obsluhu a úsporu uloženej energie,; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: typická doba nabíjania úplne vybitej externej batérie: cca 6 hod zo sieťovej USB nabíjačky s min. 2A výstupom (nie je súčasťou balenia) cca 10 hod z USB portu PC,; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: životnosť nabíjací cyklus 500; projektovaná životnosť (pro dodržaní podmienok použitia batérie) nabíjací cyklus 700; ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: štyri svietiace modré LED diódy; automatické vypnutie LED indikácie po niekoľkých sekundách; hliníkové telo pevne spojené s čelami z odolného ABS plastu; rozmery 135x78x19mm;; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: hmotnosť 283 g, prevádzková teplota 0-40°C; skladovacia teplota od -20 do 60°C; vlhkosť od 20 do 85%

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Batéria AAA 1,5V alkalická (vhodné pre každodenné použitie do prístrojov s vyššími nárokmi na odber energie- diaľkové ovládače, lampy a pod.) , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100; Technické vlastnosti: Batéria AA 1,5V alkalická (vhodné pre každodenné použitie do prístrojov s vyššími nárokmi na odber energie- diaľkové ovládače, lampy a pod.) , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 200; Technické vlastnosti: Batéria dobíjateľná AAA GP 1,2V 1000 mAh mikrotužková., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 60; Technické vlastnosti: Batéria AAA 1,5V líthiová (pre zariadenia s vysokým odberom prúdu - digitálne fotoaparáty, DVD a pod., vydrži až 7x dlhšie ako alkalická batéria)., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 50; Technické vlastnosti: Batéria AA 1,5V líthiová (pre zariadenia s vysokým odberom prúdu - digitálne fotoaparáty, DVD a pod., vydrži až 7x dlhšie ako alkalická batéria)., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 50; Technické vlastnosti: Batéria gombíková SR41 1,55V AgO 42mAh, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: Univerzálne dobíjacie zariadenie Power banka Axagon PWB - A10 ALU Power bank alebo ekvivalent s min. tech. paremetrami: , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
KONEX elektro, spol. s r.o. 3 0,00 0% EUR 23. Jún 2017 141025

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×