Obstarávanie

Kancelárske kreslo


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
398,40
Konečná suma(Bez DPH):
276,65
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
4.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo DERRY alebo ekvivalent, Hodnota / charakteristika: pohodlné, ergonomicky tvarované kožené kreslo; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: čalúnené do jemnej, ale pevnej ekologickej kože; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: podpierky rúk sú plastové, skrutkované do sedadla a operadla; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: ekologická koža je veľmi dobre udržiavateľná a priedušná; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: hojdacia mechanika s možnosťou nastavenia tuhosti hojdania; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: plynulé nastavenie výšky plynovým piestom; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: elegantný kovový chrómovaný kríž s kolieskami na tvrdé a mäkké podlahy; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: kolieska s priemerom 50 mm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: nosnosť 120 kg; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: celková výška: 117 - 127 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: výška sedadla: 48 - 54 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: hĺbka sedadla: 53 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: šírka sedadla: 49 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: výška operadla: 68 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: farba: sivá

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
NABIMEX, s.r.o. 2 331,99 20% EUR 22. Jún 2017 140893

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×