Obstarávanie

Kancelárske kreslo


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
152,00
Konečná suma(Bez DPH):
86,80
Zaplatené:
57.1%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Popis produktu:, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: ergonomické kreslo; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: kreslo má vysoké operadlo; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: základná hojdacia mechanika TILT; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: výšku zaisťuje kvalitný plynový piest; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: kreslo je čalúnené do kvalitnej eko kože; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: poručky sú čalúnené tiež do eko kože; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: celková výška kresla 112 - 120 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: sedák má rozmery 51 x 48 cm (šírka x hĺbka); Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: výška sedadla 44 - 52 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: nosnosť kresla 120 kg; Technické vlastnosti: Farba:, Hodnota / charakteristika: čierna; Technické vlastnosti: Typ čalúnenie:, Hodnota / charakteristika: ekokoža; Technické vlastnosti: Podrúčky:, Hodnota / charakteristika: s opierkami, nastaviteľné; Technické vlastnosti: KOLIESKA:, Hodnota / charakteristika: kolieska mäkké (D 11mm) pre tvrdé podlahy - 5ks; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: plastové kolieska vhodná na tvrdé podlahy - lamino, gumolit, plávajúca podlaha ...

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo Saturn alebo ekvivalent, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Miroslav Šimko SIMEX 2 104,17 20% EUR 21. Jún 2017 140793

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×