Obstarávanie

Diagnostické súpravy Troponín I


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národný ústav tuberkulózy, pľúcnych chorôb a hrudníkovej chirurgie Vyšné Hágy
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
200,00
Konečná suma(Bez DPH):
179,09
Zaplatené:
89.54%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33141625-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Áno
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
test
Množstvo:
150.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Troponin I je regulačná podjednotka troponínového komplexu asociovaného na tenké aktínové jadrá v svalových bunkách. Kardiálny TnI (cTnI) má molekulovú hmotnosť 24000 daltonov. TnI sa do krvného obehu uvoľňuje počas niekoľkých hodín po infarkte myokardu alebo po ischemickom poškodení. Vďaka vysokej senzitivite a výnimočnej tkanivovej špecificite v porovnaní s ostatnými dostupnými biomarkermi nekróz (CK-MB, myoglobín, LD a ďalších), je kardiálny troponín preferovaným biomarkerom na detekciu poškodenia myokardu. Vysoká špecificita je vhodná na stanovenie miery poškodenia srdca pri pokr.:; pokr.: pri klinických stavoch zahŕňajúcich poškodenie kostrového svalstva v dôsledku chirurgického zákroku, zranenia, intenzívneho cvičenia alebo ochorenia svalstva. ; Rýchly kazetový diagnostický test pracujúci na imunochromatografickom princípe na kvalitatívne stanovenie kardiálneho Troponínu I zo vzorky séra alebo plazmy. Rýchly skríningový test akútneho infarktu myokardu. Výsledok testu do 10 minút. Detekčná hranica 1 ng/ml.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Diagnostická súprava na Troponín I , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: 150, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Ing.Alojz Podolský - ATEST/MARKETING 2 197,00 10% EUR 23. Jún 2017 140690

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×