Obstarávanie

Stereoskopický mikroskop


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
240,00
Konečná suma(Bez DPH):
240,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38500000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Stereo mikroskop je určený na pozorovanie nepriehľadných materiálov (minerály, miniatúry, elektronické obvody).

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Typ:, Hodnota / charakteristika: binolupa a biologický mikroskop; Technické vlastnosti: Vyhotovenie:, Hodnota / charakteristika: celokovové telo, robustné a veľmi stabilné; Technické vlastnosti: Okulár:, Hodnota / charakteristika: okuláre širokouhlé WF10x a WF20x (páry); Technické vlastnosti: Zväčšenie:, Hodnota / charakteristika: 20-80x (pri zväčšení 20x je 69 mm, pri zväčšení 80x je to 68 mm); Technické vlastnosti: Zväčšenie objektívov:, Hodnota / charakteristika: 2x / 4x; Technické vlastnosti: Zväčšenie okulárov:, Hodnota / charakteristika: 10x / 20x; Technické vlastnosti: PC okulár kompatibilný:, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Typ antireflexných vrstiev:, Hodnota / charakteristika: FMC; Technické vlastnosti: Typ okulárovej hlavice:, Hodnota / charakteristika: binokulárna hlava otočná v celom rozsahu 360°; rozchod medzi okulármi v rozsahu od 53–75mm;; Technické vlastnosti: Možnosť nastavenia dioptrickej korekcie (ľavý okulár), Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Maximálna vzdialenosť objektívu od stolíka:, Hodnota / charakteristika: maximálna vzdialenosť objektívu od stolíka je cca 9 0mm, maximálna výška preparátu je približne 22 mm; Technické vlastnosti: Vysokovýkonné LED osvetlenie s meniteľnou intenzitou jasu:, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Napájanie:, Hodnota / charakteristika: napájací adaptér - vstavaný nabíjateľný akumulátor; Technické vlastnosti: Obsah balenia:, Hodnota / charakteristika: mikroskop, páry okulárov (WF10x, WF20X), napájací zdroj, gumové očnice, proti prachový obal.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Stereoskopický mikroskop, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
EKOFIN Prešov, s.r.o. 1 240,00 0% EUR 20. Jún 2017 140666

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×