Obstarávanie

Kancelárske stoličky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národný onkologický ústav
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 650,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 640,00
Zaplatené:
99.39%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
10.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kancelárske stoličky

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Kancelárska stolička, nastaviteľné opierky ruky, mäkká čierna bonded koža, vysoké operadlo, čierny podstavec, s nastaviteľnými opierkami rúk, rozmery: šírka sedadla 51cm, hĺbka sedadla 53cm, výška sedadla 47-57cm, výška operadla 58cm, šírka operadla 47cm, výška stoličky 121-131cm., Hodnota / charakteristika: hrubé, odolné vystuženie sedadla, komfortné vyhotovenie, ergonomicky tvarované operadlo, nakloniteľná opierka hlavy, plynové nastavenie výšky, špeciálna hojdacia mechanika, nosnosť 135 kg; Technické vlastnosti: 2. Kancelárska stolička Superior, čierna - výplň čalúnenia je z tvarovanej peny s vysokou hustotou, rozmery: šírka sedadla 55cm, hĺbka sedadla 51cm, výška sedadla 44-55 cm, celková výška 118-129 cm., Hodnota / charakteristika: ekokoža, synchrónna mechanika, nosnosť 150 kg, opierky rúk, univerzálne kolieska, hliníkový kríž, opierka hlavy

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Kancelárska stolička Mayah Supreme, čierna, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: 2. Kancelárska stolička Superior, čierna, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VERDI, s. r. o. 2 1 640,00 0% EUR 20. Jún 2017 140617

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×