Obstarávanie

Laboratórna sušiareň bez nútenej cirkulácie vzduchu


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 115,16
Konečná suma(Bez DPH):
774,41
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38000000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Laboratórna sušiareň bez nútenej cirkulácie vzduchu, napríklad ED 56 - na použitie v laboratóriách.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Laboratórna sušiareň, Hodnota / charakteristika: Bez nútenej cirkulácie vzduchu v komore ; Technické vlastnosti: Laboratórna sušiareň, Hodnota / charakteristika: Mikroprocesorový regulátor umožňujúci temperovanie od +5°C nad teplotou okolia do +300 °C; Technické vlastnosti: Laboratórna sušiareň, Hodnota / charakteristika: Integrovaný časovač pre vypínanie v intervale od 0 do 99.59 hodín alebo trvalú činnosť; Technické vlastnosti: Laboratórna sušiareň, Hodnota / charakteristika: Manuálny štart ohrevu i času ; Technické vlastnosti: Laboratórna sušiareň, Hodnota / charakteristika: Programovateľná rýchlosť nárastu teploty a čas vypnutia; Technické vlastnosti: Laboratórna sušiareň, Hodnota / charakteristika: Komora z kvalitného antikorózneho materiálu, vzadu vetracia trubica s priemerom 50mm

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Laboratórna sušiareň, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Laboratórna sušiareň - objem , Jednotka: L, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 57

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 929,30 20% EUR 15. Jún 2017 140340

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×