Obstarávanie

sada kitov na PCR


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
893,00
Konečná suma(Bez DPH):
893,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33694000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

SsoAdvanced™ Universal SYBR® Green Supermix, 200 x 20 µl rxns, 2 ml (2x1 ml) - 1 ks; (od firmy BIO-RAD, kat. číslo 1725270) ; SsoAdvanced™ Universal SYBR® Green Supermix, 500 x 20 µl rxns, 5 ml (5 x 1 ml) - 1 ks; (od firmy BIO-RAD, kat. číslo 1725271); SsoAdvanced™ Universal SYBR® Green Supermix,1000 x 20 µl rxns, 10 ml (10 x 1 ml) - 1 ks; (od firmy BIO-RAD, kat. číslo 1725272); SsoAdvanced universal SYBR® Green supermix is a 2x concentrated, ready-to-use reaction supermix optimized for dye-based real-time PCR on any real-time PCR instrument (ROX-independent and ROX-dependent). It contains antibody-mediated hot-start Sso7d-fusion polymerase, dNTPs, MgCI2, SYBR® Green I dye,enhancers, stabilizers, and a blend of passive reference dyes (including ROX and fluorescein).

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
LABO - SK, s. r. o. 1 893,00 0% EUR 14. Jún 2017 140249

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×