Obstarávanie

Suburetrálna páska


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Fakultná nemocnica Trenčín
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
22 841,25
Konečná suma(Bez DPH):
20 764,09
Zaplatené:
90.9%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33141621-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Áno
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
75.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Dodávka suburetrálnych pások na použitie pre inkontinentných pacientov

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Suburetrálna páska vrátane materiálu na zavedenie pásky, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Nevstrebateľný, sterilný, chirurgický materiál, určený na liečbu všetkých stupňov stresovej inkontinencie moču, pre retropubický i transobturatórny postup., Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Páska je vyrobená z polypropylénového monovláknového polyméru, kompletne utkaná bez ostrých, nezrezaných okrajov po celej dĺžke pásky v tvare prominujúcich slučiek, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Dĺžka pásky je 48 cm a je zakončená 2 konektormi o dĺžke 24mm , ktoré umožňujú zavedenie zavádzacej ihly z vnútra i vonkajšku konektora, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Jedno balenie-krabica bude obsahovať: 1 ks páska v sterilnom obale a materiál na zavedenie pásky v ďalšom sterilnom obale v zložení: 1 pár rúčok pre vymeniteľné zavádzacie ihly, 1 pár vymeniteľlných ihiel pre retropubické zavedenie, 1 pár vymeniteľných ihiel pre transobturatórne zavedenie , 1 pár ihiel v tvare helikálnom pre transobturatórne zavedenie pevne spojených so zavádzacou rukoväťou, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Výrobok je určený na implantáciu do ľudského tela, Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Tzv. neelastická páska, odolnosť v ťahu, Jednotka: N, Minimum: 72, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Veľkosť pórov sieťky, Jednotka: μm, Minimum: 100, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Hmotnosť, Jednotka: g/m2, Minimum: , Maximum: 50, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
UNOTECH, spol. s r.o. 2 22 840,50 10% EUR 7. Jún 2017 139707

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×