Obstarávanie

Dávkovač na mydlo a roztok


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
450,00
Konečná suma(Bez DPH):
250,83
Zaplatené:
55.74%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42968000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
25.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

dávkovanie mydla alebo dezinfekčných roztokov

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: prevedenie , Hodnota / charakteristika: plast; Technické vlastnosti: farba, Hodnota / charakteristika: biela; Technické vlastnosti: súčasť každého zásobníka , Hodnota / charakteristika: Tank, ktorý je už v cene ; Technické vlastnosti: mydlo , Hodnota / charakteristika: doplňované z kanistra ; Technické vlastnosti: vybavený , Hodnota / charakteristika: priezorom pre kontrolu množstva mydla ; Technické vlastnosti: uzamykateľný, Hodnota / charakteristika: na kľúčik

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: výška, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 250; Technické vlastnosti: dĺžka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 115; Technické vlastnosti: šírka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 115; Technické vlastnosti: objem, Jednotka: ml, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 800

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Yves & Soteco Slovakia, s.r.o. 3 301,00 20% EUR 5. Jún 2017 139454

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×