Obstarávanie

Železobetónové rúry priame hrdlové s tesnením


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 300,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 416,66
Zaplatené:
42.92%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44163130-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
12.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Železobetónové rúry hrdlové s integrovaným tesnením určené na stavbu priepustov pod komunikáciami. ; Železobetónové rúry musia spĺňať STN EN 1916.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: min. pevnostná trieda betónu , Hodnota / charakteristika: C30/37; Technické vlastnosti: min. odolnosť voči chemickým vplyvom, Hodnota / charakteristika: XD2; Technické vlastnosti: trieda oceľovej výstuže, Hodnota / charakteristika: R10 506 priemer 6mm

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: vnútorný priemer rúry, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 600; Technické vlastnosti: stavebná dĺžka rúry, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2500

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
PIKULA, s.r.o. 3 1 700,00 20% EUR 30. Máj 2017 139083

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×