Obstarávanie

Electrolux EJ2302AOW2, dvojdverová chladnička, 1 kus alebo ekvivalent


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
299,00
Konečná suma(Bez DPH):
161,10
Zaplatené:
53.87%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39711130-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

chladnička a mraznička

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: trieda energ. účinnosti, Hodnota / charakteristika: A++; Technické vlastnosti: farba, Hodnota / charakteristika: biela; Technické vlastnosti: beznámrazový systém, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: umiestnenie mrazničky, Hodnota / charakteristika: hore; Technické vlastnosti: klimatická trieda, Hodnota / charakteristika: SN; Technické vlastnosti: dvojdverová chladnička, Hodnota / charakteristika: 1 kus

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: šírka, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 54,5; Technické vlastnosti: výška, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 140; Technické vlastnosti: čistá kapacita chladničky, Jednotka: L, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 184; Technické vlastnosti: čistá kapacita mrazničky, Jednotka: L, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 44; Technické vlastnosti: maximálna hlučnosť, Jednotka: db, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 40

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
HENRYSO, s.r.o. 5 193,33 20% EUR 29. Máj 2017 138985

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×