Obstarávanie

Kancelárske kreslá otočné


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
615,00
Konečná suma(Bez DPH):
367,85
Zaplatené:
59.81%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor podľa technickej špecifikácie
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Záťažové kreslo otočné SONATA 24/7 alebo ekvivalent, Hodnota / charakteristika: špeciálne záťažové ergonomické kreslo pre nepretržité prevádzky 24/7; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: špeciálne vybrané zosilené komponenty a čalúnenie s veľmi vysokou pevnosťou pre výnimočnú trvanlivosť ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: veľké komfortné sedadlo spolu s ergonomicky tvarovanou chrbtovou opierkou s integrovanou opierkou hlavy ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: možnosť zablokavania mechaniky v 5-tich polohách; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: zabezpečenie pred úderom do chrbta - Anti Shock ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: pevné podrúčky s mäkkými čalúnenými vankúšikmi ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: plynulá regulácia výšky sedenia na vzduchovom pieste; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: tlmenie nárazu pri dosadnutí ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: nastaviteľná sila prítlaku sedadla a operadla (podľa hmotnosti sediaceho) pre použitie 24 hodín a 7 dní v týždni; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: zvlášť ergonomické a mechanicky odolné, s posilnenou húpacou mechanikou Duetto Multiblock; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: špeciálny poťah s atestom protipožiarnej odolnosti podľa normy EN1021.1 a EN1021.2; Technické vlastnosti: Šírka:, Hodnota / charakteristika: 72 cm; Technické vlastnosti: Výška sedu:, Hodnota / charakteristika: 46-55cm; Technické vlastnosti: Nosnosť:, Hodnota / charakteristika: 150 kg; Technické vlastnosti: 2. Kancelárske kreslo PREZIDENT alebo ekvivalent, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: kancelárske kreslo výško nastaviteľné; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: poťahová látka čierna; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: kreslo má plastové podrúčky; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: spodná ružica je chrómová; Technické vlastnosti: Nosnosť:, Hodnota / charakteristika: 120 kg; Technické vlastnosti: Rozmery: ŠxHxV:, Hodnota / charakteristika: 61x66x104/113cm

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Záťažové kreslo otočné SONATA 24/7 alebo ekvivalent, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 2. Kancelárske kreslo PREZIDENT alebo ekvivalent, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Miroslav Šimko SIMEX 5 441,42 20% EUR 25. Máj 2017 138722

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×