Obstarávanie

Kompaktor na hutnenie odpadu


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
SLUŽBA mestský podnik Stropkov
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
50 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
50 000,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
43315000-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
kus
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Dodávka kompaktora na hutnenie odpadov na skládke komunálneho odpadu

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Kompaktorová lopata s ochranným košom, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Výložník, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Opancierovaný rám podvozku, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Predné kolesá, Hodnota / charakteristika: lopatkové; Technické vlastnosti: Zadné kolesá, Hodnota / charakteristika: s hrotmi a čistiacimi škrabkami; Technické vlastnosti: Zosilnený menič, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Veľkoobjemový chladič vody, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Rádio, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Zvuková signalizácia cúvania, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Stroj môže byť používaný, ale musí byť po celkovej generálnej oprave, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Kompaktor na hutnenie odpadu, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Hmotnosť stroja, Jednotka: kg, Minimum: 14000, Maximum: 15000, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Maják, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Pracovné svetlá vpredu, Jednotka: kus, Minimum: 2, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Pracovné svetlá vzadu, Jednotka: kus, Minimum: 1, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
REDOX, s.r.o. 1 50 000,00 0% EUR 24. Máj 2017 138374

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×