Obstarávanie

Odborné prehliadky a odborné skúšky kompresorov primárneho a náhradného chladenia


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
350,00
Konečná suma(Bez DPH):
350,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
71356100-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Áno
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
počet položiek
Množstvo:
6.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Odborné prehliadky a odborné skúšky tesnosti kompresorov primárneho a náhradného chladenia. Kompresory primárneho chladenia fungujú ako základné (hlavné) chladenie a kompresory náhradného chladenia zabezpečujú chladenie kolekcií genetických zdrojov, v prípade že z akéhokoľvek dôvodu nechladí primárne chladenie.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Primárne chladenie: , Jednotka: -, Minimum: , Maximum: -, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Odborná prehliadka a skúška kompresora BOCK HGX 4/555-4, chladivo R134A (miestnosť č.8,č.10) - 2ks, Jednotka: ročne, Minimum: , Maximum: 1x, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Odborná prehliadka a skúška BOCK HGX 22e/190-4, chladivo R134A (miestnosť č.6,č.11) - 2ks, Jednotka: ročne, Minimum: , Maximum: 1x, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Odborná prehliadka a skúška kompresora BOCK HGX 34e/255-4, chladivo R134A určené pre chladenie troch priestorov (miestnosť č.4,č.5,č.13) - 1 ks, Jednotka: ročne, Minimum: , Maximum: 1x, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Odborná prehliadka a skúška tesnosti kompresorov primárneho chladenia - 5 ks, Jednotka: ročne, Minimum: , Maximum: 1x, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 2. Náhradné chladenie: , Jednotka: -, Minimum: , Maximum: -, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Odborná prehliadka a skúška kompresora BITZER, chladivo R404A - 2 ks, Jednotka: ročne, Minimum: , Maximum: 1x, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Odborná prehliadka a skúška tesnosti kompresorov náhradného chladenia - 2 ks, Jednotka: ročne, Minimum: , Maximum: 1x, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
REVIZ-DETVA s.r.o. 1 350,00 0% EUR 12. Máj 2017 137831

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×