Obstarávanie

Chemikálie a laboratórny materiál


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav geotechniky Slovenskej akadémie vied
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
885,64
Konečná suma(Bez DPH):
594,19
Zaplatené:
67.09%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24000000-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Analytické štandardy pre HPLC analýzy, rozpúšťadlá, čistiace prostriedky, extrakčné patróny a extrakčné činidlá určené na prácu v chemickom laboratóriu. Kolóny potrebné na extrakciu na tuhej fáze.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Acenaftén v acetonitrile pre HPLC, 10ng/µl štandardný roztok, Jednotka: ml, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: Acenaftylén v acetonitrile pre HPLC, 10ng/µl štandardný roztok, Jednotka: ml, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: Acetón p.a., Jednotka: liter, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 8; Technické vlastnosti: Extrakčné patróny, celulóza, 22x80mm, balenie 25 kusov, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Metanol p.a., Jednotka: liter, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 8; Technické vlastnosti: Petroléter 40-65°C p.a., Jednotka: liter, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: SPE kolóny Chromabond CN/SiOH, objem 6ml, obsah sorbentu 500/1000mg, polypropylén, balenie 30 kusov, Jednotka: balenie, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 713,03 20% EUR 12. Máj 2017 137719

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×