Obstarávanie

Príslušenstvo ku kávovarom


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
156,00
Konečná suma(Bez DPH):
108,33
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39700000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
bal
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Prostriedky na čistenie kávovarov.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Čistiace tablety do kávovarov Miele - vlastnosti:, Hodnota / charakteristika: odstránenie olejových zvyškov a usadenín kávy; Technické vlastnosti: 2. Čistiaci prášok do kávovarov Miele - vlastnosti:, Hodnota / charakteristika: vysoko účinné a šetrné čistenie rozvodov mlieka; Technické vlastnosti: 3. Odvápňovacie tablety do kávovarov Miele - vlastnosti:, Hodnota / charakteristika: odstránenie usadenín a vodného kameňa

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Čistiace tablety do kávovarov Miele , Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: 1.1 obsah jedného balenia:, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: 2. Čistiaci prášok do kávovarov Miele, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 2.1 množstvo 2,5 g sáčkov v jednom balení:, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 100; Technické vlastnosti: 3. Odvápňovacie tablety do kávovarov Miele, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: 3.1 počet tabliet v jednom balení:, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Viera Szíkorová SANTECH 1 130,00 20% EUR 11. Máj 2017 137650

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×