Obstarávanie

Inverzný mikroskop


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 150,00
Zaplatené:
57.5%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38513100-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Invertovaný mikroskop na rutinnú, výskumnú analýzu a výučbu študentov. Invertovaný mikroskop pre hodnotenie aktivity a životaschopnosti bunkových kultúr.; Inverzný mikroskop s výstupom na kameru a zväčšením 40 – 400x: -Trinokulárna hlavica, otočná o 360°, uhoľ vhľadu 35°; -okuláre s dioptrickou korekciou a 10x zväčšením; -revolverová hlavica s objektívmi: 4x a 40x - LWD, 10x a 20x - pre fázový kontrast; -centrovateľný kondenzor s irisovou aportúrnou clonou a objímkou, s možnosťou uchytenia fázových cloniek; -pohyblivý stolček; -zaostrovanie hrubé aj jemné (makroskrutka aj mikroskrutka); ; -sklá s antireflexnou vrtsvou; -kovová konštrukcia tela mikroskopu; -s možnosťou dokúpenia a rozšírenia funkcii o kamerový záznam; -220-240V externý transformátor

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
KVANT spol. s r.o. 4 1 380,00 20% EUR 9. Máj 2017 137509

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×