Obstarávanie

LED televízor


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Prešovská univerzita v Prešove - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
307,00
Konečná suma(Bez DPH):
212,50
Zaplatené:
69.21%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
32324000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Technické požiadavky na tovar sú minimálne:, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: televízor plochý, LED, rozlíšenie - Full HD (1920x1080), Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: komponentný vstup (YPbPr), kompozitný vstup (AV), optický výstup, CI+ slot (v1.3),možnosť montovania na stenu (držiak musí podporovať VESA 200 × 200 mm), Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: technológia 200 PQI, DVB-T2/C tuner, nahrávanie programov na USB disky, zvuk 20 W (2× 10 W),2× HDMI,1× USB port, energetická trieda A+, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: dodávané príslušenstvo , Hodnota / charakteristika: Diaľkový ovládač TM1240A + batérieNapájací kábelStojan na stôlNávod; Technické vlastnosti: farba, Hodnota / charakteristika: čierna

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: LED televízor, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: uhlopriečka, Jednotka: ", Minimum: 40, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: frekvencia, Jednotka: Hz, Minimum: 200, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ITSK, s.r.o. 4 255,00 20% EUR 5. Máj 2017 137258

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×