Obstarávanie

Univerzálne zberové vozidlo pre zber nádob a kontajnerov.


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Mesto Galanta
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
246 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
170 833,33
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34144510-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kúpa nového univerzálneho zberového vozidla pre zber nádob a kontajnerov.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Podvozok, Hodnota / charakteristika: konfigurácia náprav min. 6x2; Technické vlastnosti: Podvozok, Hodnota / charakteristika: motor plniaci emisnú normu EURO 6; Technické vlastnosti: Podvozok, Hodnota / charakteristika: motor min. štvortaktný dieselový; Technické vlastnosti: Podvozok, Hodnota / charakteristika: motor s výkonom min. 320 HP; Technické vlastnosti: Podvozok, Hodnota / charakteristika: kabína trojmiestna, sedadlo vodiča odpružené; Technické vlastnosti: Podvozok, Hodnota / charakteristika: ABS - antiblokovací systém; Technické vlastnosti: Podvozok, Hodnota / charakteristika: celková hmotnosť podvozku min. 26000 kg; Technické vlastnosti: Povinná výbava pre prevádzku na komunikáciách v SR, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Klimatizácia, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Farba, Hodnota / charakteristika: podľa RAL 2011 (oranžová); Technické vlastnosti: Maják, Hodnota / charakteristika: 2 ks na kabíne; Technické vlastnosti: Nadstavba s rotačným systémom lisovania, Hodnota / charakteristika: ovládanie nadstavby z kabíny, dotykový displej s integrovaným monitorom zadnej kamery ; Technické vlastnosti: Nadstavba s rotačným systémom lisovania, Hodnota / charakteristika: objem nadstavby min. 22 m3; Technické vlastnosti: Nadstavba s rotačným systémom lisovania, Hodnota / charakteristika: pomer stláčania odpadu min. 1:6; Technické vlastnosti: Nadstavba s rotačným systémom lisovania, Hodnota / charakteristika: v súlade s normou STN EN 1501-1; Technické vlastnosti: Kamerový systém na sledovanie priestoru za vozidlom s monitorom v kabíne, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Bezpečnostné zadné stupačky na prevoz obsluhy, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Koncové smerové brzdové svetlá a smerovky na zadnom čele, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Identifikácia preťaženia nápravy so signalizáciou v kabíne, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Maják, Hodnota / charakteristika: 1 ks na nadstavbe; Technické vlastnosti: Vyklápač, Hodnota / charakteristika: univerzálny delený na nádoby s objemom 110 l až 1100 l umiestnený vzadu; Technické vlastnosti: Vyklápač, Hodnota / charakteristika: ovládanie pákou na oboch stranách zariadenia; Technické vlastnosti: Záchytná vaňa, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Zvýšené šneky, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Zosilnená kónická časť bubna, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Dodatočné utesnenie nadstavby, Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Nové univerzálne zberové vozidlo pre zber nádob a kontajnerov, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
REDOX, s.r.o. 1 205 000,00 20% EUR 3. Máj 2017 137093

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×