Obstarávanie

Priemyselný vysávač


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Slovenská zdravotnícka univerzita v Bratislave
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
200,00
Konečná suma(Bez DPH):
138,33
Zaplatené:
69.16%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42999100-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
sada
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Priemyselný vysávač na mokré a suché vysávanie; Viacúčelový vysávač

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: popis:, Hodnota / charakteristika: extrémne vysoká sacia sila a energetická efektívnosť, viacúčelový vysávač, antikorová nádoba, zásuvka, inovačná technika vyberania filtra, funkcia čístenia filtra, regulácia výkonu; Technické vlastnosti: vybavenie: , Hodnota / charakteristika: sacia hadica: 2,2 m, 35 mm; sacie trubice: 2 x 0,5 m, 35 mm;štrbinová hubica; adaptér na pripojenie elektronáradia ; Technické vlastnosti: vybavenie: , Hodnota / charakteristika: flexibilná hadica na náradie, 1 m, 35 mm; filtračné vrecko z netkanej textílie 1x; funkcia vyfukovania, zástrčka s automatickým zapínaním a vypínaním; Technické vlastnosti: vybavenie: , Hodnota / charakteristika: chránič, parkovacia poloha, pohodlné držadlo 3v1, otočný spínač (zap./vyp.), vypúšťacia skrutka, odkladanie príslušenstva na stroji, priečinok na odkladanie malých dielov; Technické vlastnosti: technické parametre: , Hodnota / charakteristika: výkon: 2000 W, príkon: 1300 W, Napätie: 220 - 240 V; Technické vlastnosti: technické parametre: , Hodnota / charakteristika: dĺžka kábla 6m, vnút. priemer príslušenstva 35mm, materiál nádoby antikoro, objem nádoby 30 L; Technické vlastnosti: technické parametre: , Hodnota / charakteristika: hmotnosť 9,4 kg, rozmery (dxšxv) 420x380x670mm; Technické vlastnosti: Záruka 24 mesiacov, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Priemyselný viacúčelový vysávač Karcher WD 6 P premium alebo ekvivalent, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Yves & Soteco Slovakia, s.r.o. 2 166,00 20% EUR 2. Máj 2017 137005

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×