Obstarávanie

Nákup nového osobného 8-miestneho automobilu


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Bábkové divadlo v Košiciach
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
56 700,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34100000-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Nový osobný 8-miestny automobil na prepravu osôb

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Karoséria a vyhotovenie, Hodnota / charakteristika: celokovová (oceľová plne pozinkovaná), 8-miestne s osobitným sedadlom pre vodiča, bočné dvere ľavé a pravé posuvné presklené, zadné výklopné presklenné dvere; Technické vlastnosti: Karoséria a vyhotovenie, Hodnota / charakteristika: zatmavené zadné okná v 2 a 3 rade sedadiel, samostatné otváranie zadného okna, ťažné zariadenie; Technické vlastnosti: Interiér, Hodnota / charakteristika: štandardný podľa ponuky; Technické vlastnosti: Rozmery, Hodnota / charakteristika: rázvor náprav - min. 3400 mm, výška vozidla - max. 1890 mm, šírka vozidla - max. 2250 mm, dĺžka vozidla - max. 5 400 mm; Technické vlastnosti: Motor, Hodnota / charakteristika: typ - vpredu, vznetový, radový štvorvalec; zdvihový objem - max. 2200 ccm; emisná trieda - min. Euro6; palivo - nafta motorová; výkon - min. 120 kW; Technické vlastnosti: Pohon, Hodnota / charakteristika: druh - pohon predných kolies; prevodovka - automatická, kombinovaná spotreba max. 6,0 l/100 km; Technické vlastnosti: Podvozok, Hodnota / charakteristika: rozmer disku -minimálne 16 palcov, vybavené systémom kontroly tlaku v pneumatikách ; Technické vlastnosti: Podvozok, Hodnota / charakteristika: set 4 kolies (komplety zimné - letné, podľa aktuálne obutých pneumatík) minimálne 16 palcov a s kontrolou tlaku v pneumatikách; Technické vlastnosti: Minimálne (povinne požadované) vybavenie vozidla:, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Bezpečnosť, Hodnota / charakteristika: Elektronický stabilizačný systém s ABS, ASR, Asistentom rozjazdu do kopca, Airbagy vodiča aj spolujazdca (bočný aj predný), Garancia mobility; Technické vlastnosti: Funkčnosť, Hodnota / charakteristika: Samostatné sedadlo vodiča, Centrálne zamykanie, Imobilizér, Posilňovač riadenia, Výškovo a pozdĺžne nastaviteľný volant, Palubný počítač, Rádio s reproduktormi štandardné podľa ponuky, Tempomat; Technické vlastnosti: Funkčnosť, Hodnota / charakteristika: Parkovacie senzory vpredu, parkovacie senzory vzadu a/alebo cúvacia kamera, 12V pre zadné sedadlá vpravo a vľavo, 12V zásuvka v batožinovom priestore ; Technické vlastnosti: Funkčnosť, Hodnota / charakteristika: Elektrické okná vpredu, Elektricky nastaviteľné a vyhrievané vonkajšie zrkadlá, Klimatizácia a kúrenie vpredu aj vzadu, vývod kúrenia do zadného priestoru; Technické vlastnosti: Funkčnosť, Hodnota / charakteristika: Možnosť variabilného usporiadania interiéru - možnosť demontáže sedadiel; Technické vlastnosti: Doplnková výbava, Hodnota / charakteristika: Povinná výbava vozidla podľa platného zákona; Technické vlastnosti: Zabezpečenie vozidla, Hodnota / charakteristika: Zabezpečenie vyhovujúce podmienkam poistenia

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Nový osobný 8-miestny automobil , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
MOTOR - CAR Košice s.r.o. 1 0,00 0% EUR 27. Apríl 2017 136834

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×