Obstarávanie

Výmenné hlavice kompatibilné so strojom ILFS 1500


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
40 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
33 250,00
Zaplatené:
83.12%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
16600000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Výmenné hlavice kompatibilné so strojom ILFS 1500

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Pracovná mulčovacia hlava - technické prevedenie pracovnej hlavy musí byť kompatibilné so strojom ILFS 1500 vin: 1500 S 061200193, rok výroby 2012, zo strany pohonu i ovládacích prvkov. Zadávateľ nepripúšťa dodatočné úpravy nosiča. Celková hmotnosť musí umožniť prácu na nosnom ramene zariadenia pri vysunutí 11,8m. Otočná pracovná hlava umožňujúca pracovať pri pohybe vpred i vzad s pracovným záberom 120 cm v min. otáčkach 2.900 ot./min. Prenos Mk na rotor pracovnej hlavy pomocou remeňa pre tlmenie nárazov. Pracovná hlava pre mulčovanie trávnatého porastu a náletov do 50 mm. , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 1. Pracovná mulčovacia hlava - uloženie pracovných nožov musí umožniť rotáciu nožov v oboch smeroch. Nože výmenné - pohyblivo uložené. Pracovná hlava so servisným otvorom hydraulicky ovládaným. Systém rýchloupínacích dosiek na konci ramena., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 2. Pracovná hlava na likvidáciu náletov do 180 mm - technické prevedenie pracovnej hlavy musí byť kompatibilné so strojom ILFS 1500 zo strany pohonu i ovládacích prvkov. Celková hmotnosť musí umožniť prácu na nosnom ramene pri max. vysunutí 11,8 m. Pracovný záber hlavy 80 cm. Pracovná hlava na likvidáciu náletov do 180 mm. Pracovné nože pevne spojené s rotorom - výmenné. Systém rýchloupínacích dosiek na konci ramena. Hmotnosť do 370 kg. , Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Pracovná mulčovacia hlava, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Pracovná hlava na likvidáciu náletov do 180 mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
HANES Slovakia, s.r.o. 3 39 900,00 20% EUR 26. Apríl 2017 136610

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×