Obstarávanie

Odkladacie skrinky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 664,66
Zaplatené:
83.23%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44421600-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
6.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

na odkladanie obuvi

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: rozmer, Hodnota / charakteristika: šírka 600 x výška 1 850 x hĺbka 500 /mm/; Technické vlastnosti: zvárané uzamykateľné boxy, Hodnota / charakteristika: 2 boxy vodorovne, 4 boxy zvisle; Technické vlastnosti: rozmer dvierok, Hodnota / charakteristika: šírka 260 x výška 410 /mm/; Technické vlastnosti: materiál, Hodnota / charakteristika: oceľový plech 0,7 - 1,0 /mm/; Technické vlastnosti: prevedenie, Hodnota / charakteristika: na sokli; Technické vlastnosti: uzamykanie dverí, Hodnota / charakteristika: uzamykateľná skrinka; Technické vlastnosti: povrchová úprava, Hodnota / charakteristika: vypaľovací lak z umelej živice RAL5015/7001; Technické vlastnosti: farba - podmienka!, Hodnota / charakteristika: dvierka - modré, rámy a boky šedé

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: počet, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
MERCATOR DMS, spol. s r.o. 2 1 997,60 20% EUR 15. Marec 2019 251980

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×