Obstarávanie

Nádoby a kontajnery na komunálny a separovaný zber


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Nitrianske komunálne služby, s.r.o.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
127 560,00
Konečná suma(Bez DPH):
92 416,66
Zaplatené:
72.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34928480-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
komplet
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

položka 1 - plastový kontajner 1100l na zber komunálneho odpadu /KO/; položka 2 - plastový kontajner 1100 l na zber separovaného odpadu – PLASTY; položka 3 - plastový kontajner 1100 l na zber separovaného odpadu – PAPIER; položka 4 - sklolaminátový kontajner 1200-1300 l na zber separovaného odpadu – SKLO; položka 5 - plastová 120 l nádoba s kolieskami na zber komunálneho odpadu; položka 6 - plastová 240 l nádoba s kolieskami na zber komunálneho odpadu; položka 7 - náhradné diely na plastové 1100 l kontajnery na komunálny odpad /veko kontajnera, pružiny, kolieska/

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Požaduje sa dodať nové, nepoužité nádoby, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Nádoby a kontajnery musia byť dodané v zmontovanom stave v pracovných dňoch v čase od 8,00 hod. do 13,00 hod., Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: položka 1 - plastový kontajner s objemom 1100l, farba- čierne telo kontajnera, oblé modré veko, 4x pojazdové kolieska s priemerom min. 200mm, 2 predné kolieska s brzdou, spĺňa normu EN 840-3, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 400; Technické vlastnosti: položka 2 - plastový kontajner s objemom 1100l, farba- žltá, uzamykacie oblé veko s 2 vhadzovacími otvormi prekrytými gumenou chráničkou, 4x pojazdové kolieska s priemerom min. 200mm, 2 predné kolieska s brzdou, spĺňa normu EN 840-3, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: položka 3 - plastový kontajner s objemom 1100l, farba- modrá, uzamykacie oblé veko s pozdĺžnou vhadzovacou štrbinou, 4x pojazdové kolieska s priemerom min. 200mm, 2 predné kolieska s brzdou, spĺňa normu EN 840-3, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: položka 4 - sklolaminátový kontajner s objemom 1,2-1,3m3, farba- zelená s integrovaným nápisom SKLO, obdĺžniková základňa, spodné vyprázdňovanie s hydraulickou rukou, všetky kovové súčasti s pozinkovanou úpravou, 2 kruhové otvory prekryté gumenou chráničkou a 1 štrbina na tabuľové sklo, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: položka 5 - plastová nádoba s objemom 120l s kolieskami a zosilňujúcim tvarovaním na exponovaných miestach tela nádoby, farba- čierna s modrým vekom a termoprintovou potlačou loga obstarávateľa z prednej strany tela nádoby, spĺňa normu EN 840-1, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2000; Technické vlastnosti: položka 6 - plastová nádoba s objemom 240l s kolieskami, farba- čierna s modrým vekoma zosilňujúcim tvarovaním na exponovaných miestach tela nádoby, farba- čierna s modrým vekom a termoprintovou potlačou loga obstarávateľa z prednej strany tela nádoby, spĺňa normu EN 840-1, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 200; Technické vlastnosti: položka 7 - náhradné diely na 1100l kontajner na KO, 1 sada obsahuje: 1 ks oblý modrý poklop, 2ks pružiny na poklop, 2 ks koliesok s montážnou prírubou s brzdou, 2 ks koliesok s montážnou prírubou bez brzdy , Jednotka: sada, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 50

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BINS s.r.o. 5 110 900,00 20% EUR 24. Apríl 2017 136438

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×