Obstarávanie

Hrubovrstvová lazúra na drevo


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 600,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 190,00
Zaplatené:
45.76%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44800000-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
litre
Množstvo:
210.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Hrubovrstvová lazúra na drevené podbitie striech

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Farebný odtieň - gaštan 0202 VOC - 0,420 kg/kg TOC - 0320kg/kg , Hodnota / charakteristika: Hraničná hodnota VOC 400 g/l Maximálny obsah VOC produktu ; Technické vlastnosti: Hustota v dodávanom stave 0,93-0,94 g/cm3 , Hodnota / charakteristika: Výtokový čas v dodávanom stave najmenej 60 s ; Technické vlastnosti: Obsah neprchavých látok v dodávanom stave najmenej 58% hm. , Hodnota / charakteristika: Teoretická výdatnosť 8-10 m2/l

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Zmes syntetických alkydových živíc, pigmentových pást, aditív a UV absorbérov v organickom rozpúšťadle. Na lazúrovaciu úpravu dreva v interiéroch a exteriéroch , Jednotka: litre, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 210

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
CHEMOLAK a.s. 9 1 428,00 20% EUR 21. Apríl 2017 136289

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×