Obstarávanie

Hygienické potreby II


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody a ústav na výkon väzby
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
4 400,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 631,94
Zaplatené:
59.81%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33711620-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Ďalšie prostriedky osobnej hygieny

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Kefka zubná, Hodnota / charakteristika: Určená pre dospelého človeka, tvrdosť stredná; Technické vlastnosti: Krém/mydlo na holenie 150g, Hodnota / charakteristika: Nesmie byť v tlakovej nádobe, obal nesmie byť zo skla a krém/mydlo nesmie obsahovať alkohol; Technické vlastnosti: Šampón na vlasy 100ml, Hodnota / charakteristika: Nesmie byť v tlakovej nádobe, obal nesmie byť zo skla a krém/mydlo nesmie obsahovať alkohol

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Hrebeň na vlasy, Jednotka: ks, Minimum: 350, Maximum: 700, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Kefka zubná, Jednotka: ks, Minimum: 450, Maximum: 900, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Pasta zubná 75g, Jednotka: ks, Minimum: 750, Maximum: 1500, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Šampón na vlasy 100ml, Jednotka: ks, Minimum: 750, Maximum: 1500, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Krém/mydlo na holenie 150g, Jednotka: ks, Minimum: 400, Maximum: 800, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Štetka na holenie, Jednotka: ks, Minimum: 325, Maximum: 650, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Jednorázový strojček na holenie, Jednotka: ks, Minimum: 3250, Maximum: 6500, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
LEON global s.r.o. 5 3 158,33 20% EUR 20. Apríl 2017 136264

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×