Obstarávanie

Hmota zalievacia


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 666,66
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44113600-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Áno
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
kg
Množstvo:
1360.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Zálievková hmota určená k opravám špár v asfaltových a betónových vozovkách

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Farba , Hodnota / charakteristika: čierna ; Technické vlastnosti: Počiatočná teplota varu , Hodnota / charakteristika: >320 st. Celzia ; Technické vlastnosti: Hustota , Hodnota / charakteristika: 1,3 g/cm3 pri 23 stupňoch Celzia ; Technické vlastnosti: Skupenstvo , Hodnota / charakteristika: pevné pri 20 st. Celzia ; Technické vlastnosti: Odolnosť voči slnečnému žiareniu , Hodnota / charakteristika: áno ; Technické vlastnosti: Jednozložkový zálievkový materiál na báze asfaltu s polymérovými modifikátormi, Hodnota / charakteristika: materiál musí byť vhodný pre použitie aplikačným vozíkom (celokovový aplikátor)

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Balenie - súdky z tenkého plechu , Jednotka: kg, Minimum: 12, Maximum: 20, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Teplota spracovania , Jednotka: st. Celzia , Minimum: 165, Maximum: 185, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Železiarstvo HAMMER, s.r.o. 1 2 000,00 20% EUR 20. Apríl 2017 136244

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×