Obstarávanie

oceľové zvodidlá typ Kremsbarrier a ich súčasti


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 800,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 500,00
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44000000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

oceľové zvodidlá na výmenu poškodených zvodidiel po dopravnej nehode

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: oceľové zvodidlá musia spĺňať protikoróznu ochranu podľa EN ISO 1461, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: úroveň uchytenia N2, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: oceľové zvodidlá musia spĺňať normu STN EN 1317-2, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: zvodnica Kremsbarrier 1 RN2V, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 9; Technické vlastnosti: stĺpik V 100x60x25 L=1,5 m, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: skrutka M10X25, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: skrutka M16x35, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 60; Technické vlastnosti: matica M10, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: matica M16, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 60; Technické vlastnosti: spojka, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
RAVEN a.s. 1 1 800,00 20% EUR 21. Apríl 2017 136226

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×