Obstarávanie

Osobné ochranné pracovné pomôcky - obuv


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 200,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 391,66
Zaplatené:
63.25%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
18800000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Pracovná obuv určená na každodenné nosenie spĺňajúca príslušné normy.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1.Nepremokavá obuv s vyberateľnou zateplenou vložkou, Hodnota / charakteristika: poloholeňová nepremokavá obuv, materiál: vulkanizovaná guma, syntetická koža, polyester, protišmyková tvrdá podrážka s pevnou pätou, vyberateľná zateplená vložka, materiál: fleece, ; Technické vlastnosti: 2. Pracovná obuv, Hodnota / charakteristika: členková, celokožená obuv bez oceľovej špice,zvršok z kvalit.hovädzej kože, PU2D, nepíšúca podošva, odolná olejom, PHM a kontakt. teplu do 110 °C, ; Technické vlastnosti: 2., Hodnota / charakteristika: reflexný pásik, antistatická, protisklzová podošva spĺňajúca normu EN ISO 20 347 ; Technické vlastnosti: 3. Vysoká pracovná kožená obuv, Hodnota / charakteristika: poloholeňová celokožená obuv bez oceľovej špice,materiál: kvalitná hovädzinová koža, podšívka Cambrelle, gumová podošva olejuvzdorná, protisklzová, EN ISO 20347/A1:2007 SRB E FO

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Nepremokavá obuv s vyberateľnou zateplenou vložkou, veľkosť 36 -49, Jednotka: pár, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 33; Technické vlastnosti: 2. Pracovná obuv, veľkosť 36 - 49, Jednotka: pár, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 72; Technické vlastnosti: 3. Vysoká pracovná kožená obuv, veľkosť 36 -49, Jednotka: pár, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 9

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
PILEX, s.r.o. 6 1 670,00 20% EUR 18. Apríl 2017 136064

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×