Obstarávanie

Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených elektrických zariadení v zmysle vyhlášky MPSVaR č.508/2009 Z.z, s odvolaním na STN 33 1600, STN 33 1610


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
5 600,00
Konečná suma(Bez DPH):
4 500,00
Zaplatené:
80.35%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
71630000-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
5000.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Vykonanie odbormých prehliadok a odborných skúšok vyhradených elektrických zariadení v zmysle vyhlášky MPSVaR č.508/2009 Z.z, s odvolaním na STN 33 1600, STN 33 1610

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Termín výkonu kontroly:, Hodnota / charakteristika: 2x ročne; Technické vlastnosti: 1x , Hodnota / charakteristika: 04/2017; Technické vlastnosti: 2x, Hodnota / charakteristika: 10/2017; Technické vlastnosti: Miesto plnenia výkonu OP a OS:, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Bratislava objekt č.1, Hodnota / charakteristika: Dúbravská cesta; Technické vlastnosti: Bratislava objekt č.2, Hodnota / charakteristika: Polianky; Technické vlastnosti: Bratislava objekt č.3, Hodnota / charakteristika: Domkárska; Technické vlastnosti: Liptovský Ján , Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Štós, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Hraničný prechod Brodské, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Hraničný prechod Čunovo, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Hraničný prechod Jarovce, Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Predpokladaný počet el. zariadení, Jednotka: ks, Minimum: 2300, Maximum: 2500, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Ledvák spol. s r.o. 3 5 400,00 20% EUR 12. Apríl 2017 135762

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×