Obstarávanie

Nábytkový materiál a komponenty


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
16 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
13 241,66
Zaplatené:
82.76%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
44191300-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1. Laminovaná drevotriesková doska-384 tabúľ (ks); rozmery: 18x2800x2070mm (hrúbka x dĺžka x šírka); Dekor BUK 04 alebo ekvivalent (v prípade ekvivalentu si verejný obstarávateľ vyberie z ponuky úspešného uchádzača najpodobnejší dekor), obojstranne; Nosný materiál – drevotrieska; Použitie pre suché prostredie.; 2. Laminátová hranovacia páska s lepidlom-8000 bm; šírka 21-22mm; Dekor BUK 04 alebo ekvivalent (v prípade ekvivalentu si verejný obstarávateľ vyberie z ponuky úspešného uchádzača najpodobnejší dekor); 3. Sololit HDF biely-80 tabúľ (ks); rozmery: 3x2800x2070 mm (hrúbka x dĺžka x šírka). Povrchová úprava iba z jednej strany, povrch biely. Veľkoplošný materiál HDF vyrobený zlisovaním drevených vlákien, určený na začistenie plôch nábytku skrytých pohľadu; Použitie pre suché prostredie.; 4. Drevený spojovací kolík vrúbkovaný-11550 ks; 8 (priemer) x 40 (dĺžka) mm, buk; Ilustračný obr. č. 1; 5. Nábytková úchytka-600 ks; Nábytková úchytka typu FOR 1011; rozteč: 128 mm, výška: 27 mm (kótovanie v obrázku); materiál: lesklý chrómtvar: poloblúk; Ilustračný obr. č. 2; 6. Podpera políc-2000 ks; Čípková, priemer: 5/3mm , dĺžka: 16mm , materiál: mosadz; Ilustračný obr. č. 3; 7. Lepidlo-40 kg; Jednozložkové disperzné lepidlo na drevo; Použitie: vnútorné priestory so zvýšeným pôsobením vzdušnej vlhkosti , plošné lepenie dekoračných fólií, stacionárne olepovanie hrán z dyhy, laminátu a masívnych drevených líšt, lepenie škárovky, blokov a laťovky z mäkkého a tvrdého dreva – vysokofrekvenčné lepenie, balenie 5kg; Napr: Rakoll GXL-3 plus; 8. MDF doska surová-70 tabúľ; Stredne lisovaná drevovláknitá doska s takmer homogénnou štruktúrou , prevedenie bez laminovaného povrchu, rozmer: 2800mm x2070mm x hrúbka 6mm; 9. Hliníkový S06 dolný vodiaci dvojprofil-15ks; Dĺžka: 4m, materiál: eloxovaný hliník , farba: sivá; rozmery: šírka profilu 60mm a výška 6mm; Ilustračný obr. č. 4

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Démos trade, s.r.o. 2 15 890,00 20% EUR 10. Apríl 2017 135583

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×